טלפון - 072-3355411

החזרי מס עמלה

החזרי מס עמלה

החזרי מס עמלה

החזרי מס עמלה – כיצד תבחר את חברת ייעוץ מס המשתלמת עבורך?

כאשר ניגשים לתהליך בדיקת זכאות להחזר מס והגשת תביעה למס הכנסה, הצעד הראשון הוא בחירת חברת ייעוץ מס המתמחה בהחזרי מס. גובה העמלות משתנה ונקבע על ידי גורמי השפעה שונים

מה זה החזר מס

חוק מס הכנסה הוא חוק החל על כל אזרחי המדינה בו הם נדרשים להפריש סכום מסוים ממשכורתם עבור המדינה. הסכום מחושב לרוב על ידי המעסיקים אולם גם בעלי עסק עצמאי זכאים להחזרי מס במקרים מסוימים. זכאות להחזר מס נפוצה לרוב בקרב שכירים וזאת בעיקר בשל גורמים נוספים שיכולים להשפיע על גובה המסים שאינם נלקחים בחשבון על ידי חשבי השכר של המעסיקים.

בתחום החזרי מס עמלה משתנה בין חברת ייעוץ אחת לאחרת ולכן יש להקפיד על חברת ייעוץ מס והנהלת חשבונות מנוסה

למי מגיע החזר מס

בדיקת זכאות להחזר מס מתבצעת על ידי יועץ מס מומחה להחזרי מס . במהלך הבדיקה מתחשב רואה החשבון בכלל הטבות המס להן זכאי התובע ושאינן מחושבות על ידי חשבי השכר של המעסיקים. בדיקה זו נערכת אחת לשש שנים ויכולה להעניק הטבות והחזרים לעובד. כמו כן בדיקת הזכאות יכולה לגלות לאזרח מקרה הפוך בו הוא חייב כסף למס הכנסה. במקרים של חוב אנו ממליצים להסדיר את החוב בהקדם האפשרי ולמנוע אי נעימויות עתידיות.

החזרי מס עמלה

בענף החזרי מס עמלה נקבעת בהתאם לתנאים אותן קובעות החברות השונות לייעוץ מס והנהלת חשבונות. אנחנו מתחייבים להיות בין החברות הזולות בשוק ומציעים לכם בדיקת זכאות ותביעת החזרי מס בעמלות נמוכות וחסרות תקדים. ישנן חברות המבססות את תשלומי העמלות ומתאימות אותן לתובע רק במקרים של הצלחת התביעה או במקרים בהם הוא זכאי לתביעת החזרי מס. ישנן חברות ייעוץ מס אשר מפסיקות את תהליך בדיקת הזכאות באם מתגלים פרטים שהתובע חייב כסף למס הכנסה.

ניסיון שווה כסף

חברת ייעוץ מס מנוסה היא המפתח שלכם להצלחה בתביעת החזרי מס. הניסיון שלנו כחברת ייעוץ ותיקה שווה הרבה כסף ללקוח במיוחד לאור העובדה כי בדיקת זכאות כוללת גובה החזרי מס עמלה המשתנים בין חברות הייעוץ השונות. ההיכרות עם מערכת מס הכנסה, עם החוקים, הזכויות והתנאים להם זכאים אזרחי מדינת ישראל מספקים לנו יתרון גדול בבדיקת הזכאות ובתביעה בפועל. הניסיון שלנו חוסך זמן ותשלומי עמלה גבוהים במיוחד מאחר ואנו מודעים לסיכויי ההצלחה ולגובה החזרי המס הנקבעים על ידי מס הכנסה.

בחירת חברת ייעוץ מס ועבודה עם יועצים מנוסים הם המפתח שלכם לקבלת החזרי מס ומימוש זכויות והטבות מס הכנסה שלכם.

 

רוצה לדעת האם מגיע לך החזרי מס ?

אם מצאתם את המאמר בנושא "החזרי מס עמלה" מעניין, שתפו עם חבריכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט
Close This Panel