טלפון - 072-3355411
החזרי מס 2018

החזרי מס 2018

עבדת בשנת 2018? יתכן מאד שמגיע לך כסף!

עובדים שעבדו בשנת 2018 ושלמו מכספם עבור מס הכנסה, בין אם היו שכירים ובין אם עצמאים בחברה, יתכן מאד שהם יוכלו לקבל החזרי מס 2018 אם יגישו בקשה נכונה.

בכתבה שלפנינו נסביר מי זכאי לקבל החזרי מס 2018 ואיך מממשים את ההחזר.

 

החזרי מס 2018

שנת 2018 התאפיינה בשינויים רבים במשק ובתעשייה דבר שגרם ללא מעט אנשים לעבור עבודה. נוסיף לזה חברות שנסגרו ופיטרו עובדים בצורה מסיבית ואת העליה בתחלואה במחלת הסרטן ונקבל הזדמנות לשכירים לבדוק האם מגיע להם החזר מס

 

מבחינה מעשית

מדרגות המס קובעות לכל אזרח, הן שכיר והן עצמאי מהו גובה מס הכנסה שעליו לשלם. מה שאנשים לא יודעים הוא העובדה, שהם יכולים גם לקבל החזר על המס שנגבה מהם.

החזרי מס 2018 ניתן לבקש עם תום השנה, ולהגיש טופס החזרי מס עם כל המסמכים הדרושים. כדי לבצע את זה חשוב להתיעץ עם משרד רואה חשבון או יועץ מס כי לפעמים חוסר ידע והגשת מסמכים רלוונטיים יכולים לשנות את התמונה.

מומחה מס יכול לזהות את הפרטים הנכונים אשר יזכו את העובד בקבלת החזרי מס, הוא ימצא את התנאים הרלוונטיים שעונים על הדרישה. כדאי לדעת כי בקשה לקבל החזרי מס 2018 אפשר להגיש עד 6 שנים אחורה, ממילא גם מי שלא עשה את זה עכשיו כדאי לנסות ולבדוק.

הסכומים המקבלים כתוצאה מזיכוי החזרי מס 2018 הם גבוהים ומפתיעים, לא מעט אנשים שחשבו כי אין להם שום סיכוי היו מופתעים מן התוצאות.

זאת ועוד, מס הכנסה אינו מחויב לפנות מעצמו אל לקוחות כדי לזכות אותם עם החזרי מס 2018, אם אנשים לא מגישים בקשה – הם פשוט מפסידים את הזכות שלהם.

 

החזרי מס זה חשוב גם לך!

אם אתה שכיר, והיית כזה גם בשנת 2018, כדאי מאד להזדרז ולבדוק את זכאותך עבור החזרי מס 2018 באמצעות יועץ מס מוסמך. ישנם נתונים רבים שיכולים לזכות אותך וזה מתאים להרבה מאד אנשים:

  • אם היתה הפסקה ברצף העבודה במהלך השנה.
  • אם היית בחופשת לידה.
  • אם אתה מפריש עבור קופות גמל או קרנות פנסיה.
  • אם עברת ממקום עבודה אחד לשני.
  • אם פוטרת מעבודתך.
  • אם אחד מבני המשפחה חולה במצב רפואי מורכב.
  • אם אתם משפחה חד הורית.
  • אם הפרשתם תרומות עבור גופים המוכרים לצרכי מס הכנסה.
  • ועוד.

קשה לכלול את כל הסעיפים במסגרת כתבה קצרה. בכל מקרה, כדאי וגם רצוי לגשת ולבדוק את הנושא בצורה ברורה. כי גם לך מגיע להרויח את כספך בדרך ישרה!

 

רוצה לדעת האם מגיע לך החזרי מס ?

אם מצאתם את המאמר בנושא "החזרי מס 2018" מעניין, שתפו עם חבריכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
סגירת תפריט
Close This Panel